Szukaj

Masowy zalew Europy imigrantami to nie przypadek. Dokument ONZ z 2000 r. promuje… podmianę populacji

24-07-2017 10:43

Odnaleziony ponownie przez portal wnd.com dokument, który został wydany przez Organizację Narodów Zjednoczonych 17 lat temu, pokazuje, że masowy napływ imigrantów do Europy nie jest wcale dziełem przypadku, a celowym działaniem.

Podziel się
Komentarze0
Syryjscy imigranci na granicy Węgier

Raport z 2000 r. zatytułowany „Migracja zastępująca: Czy jest to rozwiązanie dla kurczenia się i starzenia się populacji?” (ang. Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Ageing Populations?) dotyczy konkretnie Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Rosji, USA, Japonii i Korei Południowej.

Dokument próbował wykazać, że bez masowej imigracji i wymiany populacji kraje te będą cierpieć z powodu niewystarczającej siły roboczej i niższych wpływów z podatków. Raport stworzyła i konsultowała Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji. Dokument, który był adresowany do wielu państw na świecie, a także do organizacji pozarządowych, miał na celu promowanie emigracji z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Koniecznie przeczytaj: Kraje muzułmańskie w niechlubnej czołówce rankingu przemocy wobec kobiet. Ale według ONZ to nie wina islamu

Czytaj też: Brytyjscy policjanci bezradni, ale… broni nie dostaną [WIDEO]

Jak dzisiaj wiadomo, efekt masowej imigracji, szczególnie w Europie, przyniósł efekty zupełnie inne. Zamiast dodatkowej siły roboczej kraje te nie tylko mają na utrzymaniu setki tysięcy pozostających na zasiłkach imigrantów, ale muszą mierzyć się z ekstremalnie wysokim zagrożeniem terrorystycznym i lawinowo rosnącą przestępczością.

Warto przeczytać: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: