Szukaj

Clinton oszukiwała w czasie debaty?

30-09-2016 13:20

Pierwsza debata kandydatów na prezydenta USA cieszyła się ogromną popularnością. Polityczne starcie Hillary Clinton i Donalda Trumpa zgromadziło przed telewizorami 100-milionową widownię. Wielu komentatorów zwycięzcą okrzyknęło kandydatkę Demokratów. Dość dobry występ polityk był zaskoczeniem, nawet dla jej sympatyków. Teraz pojawiają się doniesienia, że Clinton mogła oszukiwać.

Podziel się
Komentarze0
Hillary Clinton w czasie debaty prezydenckiej Fot. chill / Twitter / screen Twitter

Internet obiegły ostatnio zdjęcia z debaty, na których widać, że kandydatka Demokratów ma w uchu małą, niemal niezauważalną, słuchawkę, przez którą sztab wyborczy mógł jej podpowiadać w trakcie starcia z Trumpem. Na jednym ze zdjęć, na których Clinton sfotografowana została z tyłu, widać też, że pod jej marynarką odznacza się przewód idący w kierunku ucha.

Zdjęcia poniżej:

Koniecznie przeczytaj: Wybory w USA: Poparcie dla Trumpa i Clinton przed pierwszą debatą niemal identyczne

Czytaj też: Debata Trump-Clinton: brutalna walka na słowa

Teraz wszyscy zastanawiają się, czy Clinton nie korzystała w czasie debaty z pomocy innych osób. Gdyby okazało się to prawdą, stawiałoby to kandydatkę, ubiegającą się o jeden z najważniejszych urzędów na świecie, w bardzo trudnej sytuacji.

Słuchawka w uchu Clinton wyraźnie widoczna jest także na poniższym nagraniu:

 

Debata, która odbyła się w poniedziałek o 21.00 (czasu lokalnego) na Uniwersytecie Hofstra w Hempstead (stan Nowy Jork), cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród Amerykanów. Wielu dziennikarzy spodziewało się, że w bezpośrednim starciu to raczej Donald Trump osiągnie przewagę. Jednak momentami dało się zauważyć nie najlepsze przygotowanie kandydata Republikanów, który nie był w stanie wykorzystać wszystkich słabych punktów Clinton. Z kolei jego konkurentka, choć kilka razy dała zapędzić się do narożnika, to jednak nie wypadła tak źle, jak przewidywano.

Warto przeczytać: Kto wg Mariusza Max Kolonko wygrał pierwszą debatę prezydencką Clinton vs Trump?

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: