Szukaj

Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

30-01-2017 16:04

Niejednokrotnie lewicowe środowiska próbują przekonywać, że islam jest „religią pokoju” i nie należy się go obawiać. Czy rzeczywiście? Inne zdanie na ten temat na pewno ma były muzułmanin, który studiował islam przez 20 lat.

Podziel się
Komentarze0
Brat Rachid o islamie Fot. ReligiaPokoju / YouTube / screen YouTube

Muzułmanin, który przeszedł na chrześcijaństwo, skierował apel do Baracka Obamy, kiedy jeszcze ten sprawował urząd prezydenta USA, aby polityk nie próbował przekonywać, że tzw. Państwo Islamskie (IS, ISIS, ISIL) to organizacja niemuzułmańska.

Mężczyzna, który przedstawia się jako brat Rachid (nie podając prawdziwego nazwiska z powodu obawy o zemstę ze strony muzułmanów), tłumaczy, że islamscy terroryści na każdym kroku starają się naśladować Mahomeda, a nakaz zabijania niewiernych (który obejmuje także bardziej „liberalnych” muzułmanów, którzy np. nie odmawiają modłów 5 razy dziennie) bezpośrednio wynika z Koranu.

Koniecznie przeczytaj: Kolejny szokujący film ISIS. Egzekucji więźnia dokonuje… przedszkolak [WIDEO]

Czytaj też: Przerażający film ISIS. Egzekucji więźnia dokonują… dzieci [WIDEO]

Były muzułmanin opowiada też, że jako dziecko wychowywany był w duchu islamu, co wiązało się z tym, że od najmłodszych lat wpajano mu nienawiść do „wrogów Allaha”, szczególnie chrześcijan i żydów. Mimo iż urodził się w „umiarkowanym” kraju, za jakie uznawane jest Maroko.

Brat Rachid przekonuje też, że nie pokona się zagrożenia ze strony islamskich terrorystów, walcząc jedynie z objawami, a nie ze źródłem problemu.

Warto przeczytać: Horror! 10-letnia dziewczynka w przerażający sposób „ukarana” przez islamską „policję”. Jej twarz rozszarpano za pomocą średniowiecznego narzędzia tortur

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: