Szukaj

Polak brutalnie napadnięty przez muzułmańskie… małżeństwo. Cudem przeżył [FOTO]

16-04-2017 09:32

Do wyjątkowo bestialskiego napadu na naszego rodaka doszło w Niemczech w mieście Lahnstein około trzy tygodnie temu. Polak został zaatakowany nożem przez muzułmanina, pomagała mu jego żona. Obojgu grozi do 15 lat więzienia.

Podziel się
Komentarze0
Polak napadnięty przez muzułmanina Fot. Dariusz Brodzik / Facebook

O zdarzeniu poinformował użytkownik Facebooka, Dariusz Brodzik. Brutalny napad potwierdziły niemieckie media.

Opisze wam krótko historię naszego rodaka z Niemiec. Otóż nasz rodak chodził w Niemczech w naszych patriotycznych koszulkach oraz dodatkowo ma psa z którym wychodzi na spacer. Pewnego dnia został nasz rodak zaatakowany nożem przez muzułmanina. Nasz rodak po ataku był 5 dni w śpiączce stracił 2,5 litra krwi, wybity ząb, przecięty język, cudem został odratowany. Muzułmaninowi w tym ataku pomagała żona a całość zdarzenia obserwował ich 7 letni syn. Nasz rodak obecnie jest w naszym kraju. Zdarzenie miało miejsce w mieście Lahnstein. Muzułmaninowi wraz z żoną postawiono zarzuty i obecnie są w areszcie, grozi im do 15 lat więzienia. Dzieci muzułmanom zostały zabrane.

Koniecznie przeczytaj: Fronda publikuje groźby muzułmanina. „Czeka was gehenna”

Czytaj też: Mapa przestępstw popełnianych przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

Cały wpis tutaj:

Warto przeczytać: Antoni Macierewicz: do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Donalda Tuska

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: