Szukaj

Feministka atakuje Le Pen w wyjątkowo absurdalny sposób. Wymowna reakcja kandydatki prawicy [WIDEO]

18-04-2017 19:35

23 kwietnia odbędą się we Francji wybory prezydenckie. Atmosfera robi się coraz bardziej napięta, jednak najczęściej atakowana jest liderka prawicowego Frontu Narodowego, Marine Le Pen, która prowadzi w ostatnich sondażach.

Podziel się
Komentarze0
Marine Le Pen, Front Narodowy Fot. Global Panorama / flickr.com / CC BY-SA 2.0

W poniedziałek, w czasie przemówienia Marine Le Pen na wiecu wyborczym w Paryżu na scenę wbiegła aktywistka z Femen. Kobieta przypuściła atak, wymachując… bukietem kwiatów. Miała zamiar również się rozebrać, ale w ostatnim momencie powstrzymała ją ochrona.

Liderka Frontu Narodowego na szturm feministki zareagowała wymowną miną, zauważając, że „ekstremistki ze skrajnej lewicy przeszkadzają jedynej kandydatce, która broni kobiet”. Dodajmy, że niemal pewnego rodzaju zwyczajem w czasie tej kampanii wyborczej stały się ataki feministek na Le Pen. O podobnym incydencie pisaliśmy jakiś czas temu tutaj: Półnaga feministka zakłóciła konferencję Marine Le Pen [WIDEO +18], przypominając jednocześnie, że aktywistki Femen o wiele ostrzej zostały potraktowane przez muzułmanów, których wystąpienie przerwały.

Koniecznie przeczytaj: Wybory we Francji: Po przeliczeniu 20 mln głosów prowadzi Marine Le Pen!

Czytaj też: Policjanci mają dość i nie kryją się z poparciem dla Marine Le Pen

Warto przeczytać: Wybory we Francji. Wyniki exit poll pierwszej tury

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: