Szukaj

Ostro skrytykowali prezesa PZPN, bo zaczął wypowiadać się o polityce. Boniek się wkurzył i im odpowiedział

27-11-2016 13:35

Zbigniew Boniek wywołał ostatnio niemałe zamieszanie w sieci, po tym jak napisał, że po wyborach na prezesa PZPN, najbardziej ucieszyły go gratulacje od Andrzeja Rzeplińskiego. Internauci oburzali się i zarzucali mu mieszanie się w politykę. Boniek w odpowiedzi zamieścił mocny komentarz.

Podziel się
Komentarze0
Zbigniew Boniek, prezes PZPN Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0

Prezes PZPN, który niedawno ponownie został wybrany na kolejną kadencję, w komentarzu na Twitterze przyznał, że wśród gratulacji, które otrzymał, największą radość sprawiły mu te przesłane od Andrzeja Rzeplińskiego, prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

Nie wiadomo, czy Boniek żartował, czy naprawdę darzy dużą sympatią sędziego TK, jednak po jego słowach, zalała go fala krytyki, szczególnie ze strony sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, którzy zarzucali mu m.in., że staje po stronie opozycji.

Boniek postanowił odpowiedzieć. Stwierdził, że nie jest zwolennikiem żadnej opcji politycznej, ma prawo do wyrażania swoich poglądów i „może pisać, co mu się podoba”.

Komentarze do: Ostro skrytykowali prezesa PZPN, bo zaczął wypowiadać się o polityce. Boniek się wkurzył i im odpowiedział