Szukaj

Wulgarna obraza uczuć religijnych na „czarnym proteście”

25-10-2016 17:54

Feministki uczestniczące w kolejnej odsłonie manifestacji z cyklu „czarny protest”, nie cofną się przed niczym, byle tylko zwrócić uwagę na siebie i cieszące się coraz mniejszych zainteresowaniem proaborcyjne (i przy okazji antyrządowe) manifestacje. Tym razem protestujące kobiety postanowiły dopuścić się wulgarnej obrazy wizerunku Matki Boskiej.

Podziel się
Komentarze0
Obraza Matki Boskiej na czarnym proteście Twitter / screen Twitter

W sieci pojawiło się zdjęcie jedej z uczestniczek poniedziałkowego „czarnego protestu”, która w ręce trzyma tabliczkę z odręcznie wykonanym rysunkiem, ukazującym kobiece narządy rozrodcze w taki sposób, aby przypominały one wizerunek Matki Boskiej. Aby rozwiać wszelkie możliwe wątpliwości, obrazoburczą ilustrację opatrzono podpisem „Holy Mary”. Dopuszczenie się obrazy uczuć religijnych w tym przypadku jest oczywiste.

Zdjęcie z wulgarnym rysunkiem udostępnił m.in. na swoim profilu na Twitterze Piotr Semka.

Koniecznie przeczytaj: „Czarny protest” pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj też: Kolejne zawiadomienia w prokuraturze ws. „czarnego protestu”. Profanacja symboli narodowych i religijnych, ale nie tylko…

Wydaje się, że poziom prezentowany przez uczestniczki „czarnego protestu” dawno sięgnął już dna. Przypomnijmy, że w związku z profanacją symboli narodowych i religijnych przez demonstrujące feministki wcześniej składano już zawiadomienia do prokuratury. Dzisiaj z kolei zarzuty usłyszała agresywna kobieta, który w czasie wczorajszej manifestacji zwolenniczek aborcji pod metrem w Warszawie rzuciła się na policjanta (Feministka, która zaatakowała policjanta, usłyszy zarzuty).

Warto przeczytać: „Czarny protest” pod logiem… Solidarności. Tomasz Lis zachwycony

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: