Szukaj

Tomasz Lis uporczywie atakował Donalda Trumpa. Takiej riposty się nie spodziewał

06-07-2017 17:04

Naczelny „Newsweeka” przodował wśród obrażających prezydenta Stanów Zjednoczonych i umniejszających znaczenie jego wizyty w Warszawie. Po kolejnym wpisie na Twitterze otrzymał odpowiedź, jakiej się nie spodziewał.

Podziel się
Komentarze0
Tomasz Lis, radio TOK FM Fot. Agata / Twitter / screen Twitter

Opozycja, mainstreamowi media, wreszcie środowiska lewicowe ostatnie dni poświęciły na atakowanie prezydenta Donalda Trumpa. Nieraz, zwłaszcza w mediach społecznościowych, bez jakichkolwiek hamulców.

W tym gronie prym wiódł Tomasz Lis. Redaktor naczelny tygodnika „Newsweek” zawzięcie tłitował, zarówno przed, jak i w trakcie wizyty w Polsce amerykańskiego przywódcy.

W swoich wpisał, których na temat wizyty Trumpa zamieścił kilkadziesiąt, nie tylko deprecjonował znaczenie wydarzenia i atakował przedstawicieli koalicji rządzącej. W atakach na Trumpa posuwał się wręcz do chamstwa.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump przyjedzie do Polski? Reuters podaje konkretną datę

Czytaj też: Donald Trump rozmawiał z Władimirem Putinem w Hamburgu. Spotkanie jest szeroko komentowane w mediach [WIDEO]

Kiedy w kolejnym wpisie nazwał prezydenta USA „Kargulem”, natknął się na ciętą ripostę.

I znów wyszło na moje. Zwykły Debil – skwitował jego poczynania Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny „Super Expresu”.

Warto przeczytać: Tomasz Lis zaciekle atakował rząd. Po tej ripoście musiał spuścić z tonu

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: