Szukaj

Krótkie nagranie ze sprzedawcą kukurydzy znad Bałtyku hitem w sieci [WIDEO]

29-07-2017 00:35

W sieci ogromną popularność zyskał filmik nakręcony nad polskim morzem. Bohaterem nagrania jest mężczyzna sprzedający kukurydzę, który znalazł dość oryginalny sposób, aby zareklamować swój towar.

Podziel się
Komentarze0
Sprzedawca kukurydzy Fot. Koń Rafał / YouTube / screen YouTube

Bałtyk to jedno z miejsc w Polsce, które latem jest tłumnie odwiedzane przez turystów. Na plaży pojawiają się również chcący na tym zarobić sprzedawcy. Ponieważ jednak konkurencja w tej branży jest spora, jakoś trzeba się wyróżnić.

Dość oryginalny chwyt marketingowy zastosował mężczyzna sprzedający kukurydzę i inne przekąski na plaży w Mielnie. Aby zwrócić uwagę turystów, swoją ofertę przedstawił w formie pieśni stylizowanej na... psalm. Nie unikał przy tym wulgaryzmów. Choć sposób niektórym może wydać się kontrowersyjny, to większość internautów komentujących film przyznaje, że reklama zwraca uwagę. Niektórzy dodają, że z chęcią kupiliby u tak pomysłowego sprzedawcy nawet dwie kolby kukurydzy.

Koniecznie przeczytaj: Rubik protestowała pod polską ambasadą w Berlinie. Udzieliła wywiadu niemieckiemu dziennikowi. „Trzeba dmuchać na gorące” [WIDEO]

Czytaj też: Amerykanie znowu zachwyceni Polską! Te zestawienia zrobiły prawdziwą furorę w Internecie [FOTO]

Filmik umieszczony na YouTube parę dni temu ma już prawie milion wyświetleń.

Warto przeczytać: Znana modelka wezwała mieszkańców Berlina, aby protestowali pod polską ambasadą [FOTO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: