Szukaj

Skandaliczne „Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców” na FB. „Strzelaj do zwierząt”

23-10-2016 18:23 (aktualizacja: 24-10-2016 20:40)

Tym razem na Facebooku, „z okazji” 11 listopada, powstała strona, która zachęca do strzelania do… narodowców. Choć event zapewne miał być formą satyry, to jednak, po przeczytaniu opisu wydarzenia, ciężko patrzeć na całą sprawę z „przymrużeniem oka”.

Podziel się
Komentarze0
Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców Fot. nieznany / Facebook

Wydarzenie nazwane „Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców” zaplanowane zostało na 11 listopada w godzinach: 11:00 – 21:37. Wtedy w stolicy odbędzie się Marsz Niepodległości organizowany przez środowiska narodowe i patriotyczne.

W opisie strony na Facebooku napisano:

Jesteś policjantem? A może masz ochote postrzelać troche do narodowców?
Trafiłeś idealnie mistrzostwa te organizowane są z dedykacją dla ludzi takich jak ty. Event będzie odbywał się w naszej kochanej Warszawce rujonwanej co każde swięto niepodległości i by uwolnic ja od zdewastowania wybraliśmy takie a nie inne miejsce.

Koniecznie przeczytaj: Niesamowite zaproszenie na Marsz Niepodległości 2016 [WIDEO]

Czytaj też: Oficjalna odpowiedź Andrzeja Dudy ws zaproszenia na Marsz Niepodległości


Więc wez swoją wiatrówkę i strzelaj do zwierząt, dla najlepszych przewidziany jest tytuł mistrza Polski oraz cenne nagrody rzeczowe.

Jawne zachęcanie do strzelania do ludzi i porównywanie ich do zwierząt to już zdecydowanie przekroczenie granicy dobrego smaku, jeżeli wręcz nie nawoływanie do przestępstwa.

Do niedzieli (23 października) wydarzenie zdążyło polubić ponad 900 osób, internetów obserwujących stronę było ponad 2,5 tys. Na szczęście, nasz czytelnik poinformował nas dzisiaj, że Facebook zareagował na jego zgłoszenie i „Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców” zostały usunięte z serwisu.

 

Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców na FB

Warto przeczytać: Nawet „Wyborcza” pisze o „czystkach narodowców na Facebooku”. Skasowano profil Marszu Niepodległości, ONR, MW i inne

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: