Szukaj

Siemoniak stwierdził, że PO jest „ciężką dywizją pancerną”. Riposta dziennikarza bezlitosna [WIDEO]

19-03-2017 21:53

Tomasz Siemoniak, były minister obrony narodowej był gościem Roberta Mazurka w radiu RMF FM. Dziennikarz w nawiązaniu do ostatnich słów Ryszarda Petru, który określił swoją partię jako GROM, zapytał polityka PO, jak on nazwałby swoje ugrupowanie.

Podziel się
Komentarze0
Tomasz Siemoniak, PO Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube

Ryszard Petru wczoraj powiedział, że Nowoczesna jest jak GROM. Jeżeli oni są jak GROM, jak komandosi, to wy jesteście jak kto? - zapytał Robert Mazurek.

Jesteśmy w takim razie ciężką dywizją pancerną, doświadczoną w bojach i doświadczoną w zwycięstwach – stwierdził Siemoniak.

Ciężcy to wy jesteście, to prawda – ironicznie odparł dziennikarz.

Jestem daleki od takich analogii. Ciężką w sensie broni i ciężką w sensie kalibru. Współrządzimy w 15 województwach, mamy wielu prezydentów i mamy poczucie własnej siły - to prawda – próbował tłumaczyć szef MON w rządzie Donalda Tuska.

Koniecznie przeczytaj: Siemoniak „zaorany” przez Mazurka. Dziennikarz w prosty sposób wykazał hipokryzję polityka Platformy [WIDEO]

Czytaj też: Mazurek zacytował Schetynie komentarze „GW”. Szef PO nie był zachwycony [WIDEO]

Ciężka dywizja. Parę innych sformułowań z „ciężkim” przychodzi mi do głowy – stwierdził Mazurek.

Cytowany fragment rozmowy od ok. 06:30 minuty wywiadu.

Trzeba przyznać, że Tomasz Siemoniak raczej nie ma szczęścia do rozmów z Robertem Mazurkiem. W jednym z ostatnich wywiadów dziennikarz także nie miał litości dla polityka PO. Więcej tutaj: Siemoniak „zaorany” przez Mazurka. Dziennikarz w prosty sposób wykazał hipokryzję polityka Platformy [WIDEO].

Warto przeczytać: Mazurek udowodnił posłance PO hipokryzję. „Czy nie jest czyste partyjniactwo?” [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: