Szukaj

Posłanka Nowoczesnej o zamachu w Londynie: to dobra „okazja”, by straszyć uchodźcami [WIDEO]

24-03-2017 00:59

W czasie wczorajszego wywiadu dla RMF FM Joanna Scheuring-Wielgus komentowała zamach w Londynie, który miał miejsce w czwartek. Okazuje się, że posłanka Nowoczesnej bardzo martwi się, że po tej tragedii może ucierpieć wizerunek uchodźców.

Podziel się
Komentarze0
Joanna Scheuring-Wielgus, Nowoczesna Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube

Przede wszystkim wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy stracili swoich bliskich. Może nas nie słyszą, ale wszyscy powinniśmy tak czuć. I oczywiście dla tych wszystkich, którzy są ranni. Londyn pamiętam jako miasto przyjazne i bezpieczne. Staram się być tam raz w roku. W zeszłym roku byłam na wystawie Rolling Stonesów w Saatchi & Saatchi. Bardzo lubię chodzi do dzielnicy Brockley, która jest bardzo międzynarodowa. Czułam się tam naprawdę bezpiecznie. Z przykrością dowiedziałam się wczoraj o tej sytuacji - mówiła posłanka Joanna Scheuring-Wielgus, z którą na antenie radia RMF FM rozmawiał Robert Mazurek.

Koniecznie przeczytaj: Scheuring-Wielgus: „Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma na to pieniędzy” [WIDEO]

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

Nie sądzi pani, że to wzmocni niechęć do przyjmowania uchodźców - nie tylko w Europie, ale w ogóle? Kolejny zamach, ten wydarzył się w rocznicę tego, co było w Brukseli – zapytał dziennikarz.

Niestety, tak myślę, bo to jest dobra okazja do tego, żeby trochę, a może nawet bardzo, straszyć wyborców podczas kampanii. Organizacje czy partie, które bardzo hołubią sobie narodowość i bycie Polakiem czy Niemcem – odpowiedziała posłanka Nowoczesnej.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej i ciekawe użycie słowa „morał” [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: