Szukaj

Scheuring-Wielgus: „Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma na to pieniędzy” [WIDEO]

24-02-2017 22:21

W czasie wywiadu dla Onetu Joanna Scheuring-Wielgus rozmawiała z Bartoszem Węglarczykiem o „hejcie”. Posłanka Nowoczesnej stwierdziła m.in., że negatywne komentarze na jej temat piszą wynajęte trole. Przekonywała również, że jej partia nie prowadzi takich działań, ponieważ… jest na to zbyt biedna.

Podziel się
Komentarze0
Joanna Scheuring-Wielgus, Nowoczesna Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0

Joanna Scheuring-Wielgus uważa, że „hejtu” jest coraz więcej, bo pojawił się Internet.

W świecie wirtualnym bardzo często, bardzo wiele osób staje się trolami – stwierdziła posłanka.

Jest mnóstwo troli czyli osób wynajętych przez bardzo często partie polityczne, którym płaci się za to, aby podkręcać atmosferę wokół danej informacji – dodała.

Posłanka przekonywała także, że po incydencie w toruńskim liceum sama padła ofiarą „trollingu” i 900 negatywnych komentarzy, które pojawiło się pod jej postem było dziełem wynajętych osób.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

Czytaj też: Posłanka Nowoczesnej i ciekawe użycie słowa „morał” [WIDEO]

Węglarczyk zapytał, czy w takim razie Nowoczesna nie ma swoich troli. Scheuring-Wielgus odparła, że nie, ponieważ jej partii na to nie stać.

Nie. My nie mamy pieniędzy – odparła z pełną powagą.

W odpowiedzi dziennikarz wybuchnął śmiechem.

Przypomnijmy, że Nowoczesna od dawna jest obiektem kpin z powodu swoich problemów finansowych. Partia, która przez błędnie wykonany przelew straciła prawo do wielomilionowych subwencji z budżetu, próbuje ostatnio ratować się internetowymi zbiórkami pieniędzy, jednak z marnym rezultatem.

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej chciała zabłysnąć „trudnym słowem”. Skończyło się na kompletnej kompromitacji [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: