Szukaj

Dziennikarz ujawnia nagranie z rozmowy z Rzeplińskim. „Niech mnie Pan nie wk***ia” [WIDEO]

19-04-2017 15:33

Były prezes Trybunału Konstytucyjnego nadal jest postacią, która wzbudza wiele emocji, zazwyczaj dość skrajnych. Tym razem oburzenie wywołało nagranie z rozmowy z Andrzejem Rzeplińskim, w którym słychać, jak sędzia w wulgarny sposób reaguje na pytania dziennikarza.

Podziel się
Komentarze0
Prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0

Dziennikarz „Gazety Polskiej Codziennie” zadzwonił do byłego prezesa TK z pytaniem o jego ewentualną przyszłość w polityce. Prof. Rzepliński zareagował wyjątkowo agresywnie.

Niech mnie pan nie wk***ia! Już mówiłem publicznie, nie zamierzam brać udziału w działalności politycznej. Piszecie bzdury, tworzycie wirtualną rzeczywistość. Chyba pan wie, co oświadczyłem publicznie kilka razy – denerwował się sędzia.

Koniecznie przeczytaj: „WP”: Rozmowa Magdaleny Żuk z jej chłopakiem trwała aż 25 minut. Na nagraniu brakuje 15 minut

Czytaj też: Opublikowano nagranie z lotniska w Paryżu. Widać moment ataku [WIDEO]

W dalszej części rozmowy Rzepliński również nie mógł się uspokoić, zwłaszcza po przypomnieniu mu, że w czasach PRL-u był w PZPR i bez problemu wyjeżdżał za granicę, a teraz uważa się za obrońcę demokracji.

W odpowiedzi sędzia nazwał dziennikarza „głupkiem” i „gnojkiem”, stwierdził też, że „pierniczy”.

Nagranie z rozmową poniżej:

Warto przeczytać: Nagranie z momentu eksplozji w Egipcie. Zamachowiec-samobójca wysadza się przed kościołem w Aleksandrii [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: