Szukaj

Przywitanie Agaty Dudy znowu hitem sieci. Tym razem zaskoczyła Donalda Trumpa [WIDEO]

06-07-2017 18:55

Protokół dyplomatyczny nie jest mocną stroną wielu polityków. Agata Duda postępując zgodnie z nim, wywołała zmieszanie na twarzy Donalda Trumpa, który najwyraźniej zapomniał, że podczas dyplomatycznego przywitania panie mają pierwszeństwo.

Podziel się
Komentarze0
Przywitanie pary prezydenckiej Fot. Live Stream TV News / YouTube / screen Twitter

Do zabawnej sytuacji, której bohaterką mimowolnie stała się Pierwsza Dama, doszło tuż po przemówieniu Donalda Trumpa na placu Krasińskich w Warszawie. Polska para prezydencka podeszła, aby przywitać przywódcę USA i jego żonę.

Donald Trump, po uściśnięciu dłoni Andrzeja Dudy, od razu wykonał gest w kierunku Agaty Dudy. Polska Pierwsza Dama jednak minęła się z nim, witając się najpierw z Melanią – tak jak nakazuje protokół dyplomatyczny. Mima zaskoczonego prezydenta USA jest więcej niż wymowna, a nagranie z Agatą Dudą podbija media społecznościowe.

Koniecznie przeczytaj: Prawica w USA chwali Donalda Trumpa za planowaną wizytę w Polsce

Czytaj też: Spot z okazji wizyty Donalda Trumpa w Polsce [WIDEO]

Oczywiście zaraz po przywitaniu się z Melanią Trump, Pierwsza Dama podała rękę Donaldowi Trumpowi, co widać na poniższym nagraniu ok. 4:17:58.

Przypomnijmy, że podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie Agata Duda stała się bohaterką przywitania z hierarchami Kościoła katolickiego. Zdjęcie z zabawnym ukłonem Pierwszej Damy szybko zrobiło furorę w Internecie, a nawet trafiło na aukcję WOŚP opatrzone podpisem Agaty Dudy, która udowodniła tym samym, że ma do siebie wielki dystans.

Warto przeczytać: Przyjęcie Donalda Trumpa w Polsce i w Niemczech. Wymowne porównania [FOTO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: