Szukaj

Poseł Kukiz’15 skompromitował posłankę Nowoczesnej. Jednym zdaniem ujawnił prawdziwe zamiary jej partii [WIDEO]

28-11-2016 23:05

Gośćmi programu „Woronicza 17”, wyemitowanego w niedzielę na antenie TVP Info, byli m.in. posłanka Nowoczesnej Paulina Hennig-Kloska i poseł ruchu Kukiz’15, Adam Andruszkiewicz. Parlamentarzysta w czasie rozmowy zaproponował przedstawicielce partii Ryszarda Petru pewien zakład, na który posłanka zdecydowanie nie chciała się zgodzić.

Podziel się
Komentarze0
Paulina Hennig-Kloska, Nowoczesna Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0

W czasie dyskusji Adam Andruszkiewicz stwierdził, że jest pewien, że w przyszłych wyborach Platforma Obywatelska i Nowoczesna wystartują razem, a na dowód, że nie rzuca słów na wiatr, zadeklarował, że może się nawet o to założyć.

Mogę iść z Panią o zakład, jeżeli chce Pani podjąć ten zakład publicznie, że w przyszłych wyborach parlamentarnych połączycie się z Platformą, bo nie będziecie mieli innego wyjścia. My jako Kukiz'15 będziemy samodzielnie startować w tych wyborach – powiedział Andruszkiewicz.

W ten sposób polityk chciał pokazać, że tak naprawdę partia Ryszarda Petru niczym nie różni się od Platformy Obywatelskiej.

Czy miał rację? Reakcja posłanki Nowoczesnej okazała się dość wymowna.

Wspomniany fragment rozmowy na nagraniu poniżej.

Komentarze do: Poseł Kukiz’15 skompromitował posłankę Nowoczesnej. Jednym zdaniem ujawnił prawdziwe zamiary jej partii [WIDEO]