Szukaj

Oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2016 opublikowany!

26-10-2016 21:01

Ukazał się oficjalny plakat tegorocznego Marszu Niepodległości, który w tym roku przejdzie pod hasłem „Polska bastionem Europy”. Twórcy grafiki, która pojawiła się na plakacie wyraźnie nawiązali do najważniejszych polskich wartości.

Podziel się
Komentarze0
Plakat Marszu Niepodległości 2016 Fot. Marsz Niepodległości / Twitter / screen Twitter

Marsz Niepodległości, który odbędzie się w Warszawie 11 listopada wystartuje o godzinie 14.00 spod Ronda im. Romana Dmowskiego. Hasło tegorocznych obchodów, które brzmi „Polska bastionem Europy” ma podkreślać znaczenie tradycyjnych wartości i suwerenności państwa. Więcej na temat hasła i szczegółów marszu tutaj: Husaria na czele Marszu Niepodległości. Ujawniono też główne hasło wydarzenia: „Polska bastionem Europy”.

Koniecznie przeczytaj: Trasa Marszu Niepodległości 2016

Czytaj też: Niesamowite zaproszenie na Marsz Niepodległości 2016 [WIDEO]

Plakat promujący wydarzenie, który opublikowali dzisiaj na Twitterze organizatorzy marszu, wyraźnie nawiązuje do wartości chrześcijańskich i patriotycznych. W centralnej części grafiki znajduje się kawalerzysta w zbroi polskiej husarii, w całość został wpisany czarny krzyż. Na plakacie umieszczono także zdjęcia uczestników Marszu Niepodległości, które zrobiono w czasie poprzednich edycji wydarzenia.

Tegoroczny marsz odbywa się pod patronatem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Organizatorami są Młodzież Wszechpolska i ONR.

Warto przeczytać: Husaria na czele Marszu Niepodległości. Ujawniono też główne hasło wydarzenia: „Polska bastionem Europy”.

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: