Szukaj

Neumann tłumaczy Schetynę: to było przejęzyczenie [WIDEO]

12-05-2017 12:33

Kolejny dzień w szeregach Platformy Obywatelskiej trwają gorączkowe poszukiwania wspólnego stanowiska w sprawie uchodźców. Zaczęło się od deklaracji Grzegorza Schetyny, że PO jest przeciwna ich przyjmowaniu. Teraz czołowy polityk partii tłumaczy słowa jej szefa.

Podziel się
Komentarze0
Sławomir Neumann, PO Fot. Radio TOK FM / YouTube / screen YouTube

Chyba mało kto spodziewał się popłochu, jaki w szeregach Platformy Obywatelskiej wywołają cztery pytania o program, postawione politykom tej partii przez Prawo i Sprawiedliwość. Najwięcej zamieszania wzbudziła kwestia przyjmowania do Polski uchodźców.

Jesteśmy przeciwni przyjmowaniu uchodźców – zadeklarował kilka dni temu przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

No i się zaczęło…

Internauci przypominają Platformie ich wcześniejsze wypowiedzi, na czele ze zgodą, jaką na tzw. kwoty w sprawie uchodźców w 2015 roku wyraziła premier Ewa Kopacz. Politycy PO próbują wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Ostatnio słowa swojego szefa „przejęzyczeniem” próbował tłumaczyć Sławomir Neumann.

Koniecznie przeczytaj: Sławomir Neumann: „Ofiary katastrofy smoleńskiej powinny być pochowane we wspólnym grobie” [WIDEO]

Czytaj też: Sławomir Nowak przed komisją śledczą ds. Amber Gold próbował zasłaniać się niepamięcią. Nie wyszło [WIDEO]

Upraszczano jego wypowiedzi – przekonywał.

Neumann stwierdził, że problem uchodźców obecnie nie istnieje, gdyż… żaden z nich nie chce trafić do Polski. Dodał też, że pomocy należy udzielać na miejscu, na Bliskim Wschodzie.

Z całego zamieszania i kuriozalnych wypowiedzi polityków PO trudno nie wysnuć wniosku, że walcząca o powrót do władzy Platforma zaczyna… mówić PiS-em.

Poniżej wypowiedź Sławomira Neumanna w sprawie uchodźców:

Warto przeczytać: Włochy: tylko 5,4% osób ubiegających się o azyl to faktycznie uchodźcy

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: