Szukaj

Policja publikuje nagranie z zatrzymania dwóch Algierczyków, którzy molestowali 14-latkę w Gdyni [WIDEO]

02-08-2017 20:28

W poniedziałek w Gdyni zostali zatrzymani dwaj obywatele Algierii, którym postawiono zarzut molestowania 14-letniej dziewczynki. Pomorska policja opublikowała nagranie z momentu zatrzymania.

Podziel się
Komentarze0
Algierczycy zatrzymani w Gdyni Fot. policjapomorska / YouTube / screen YouTube

Policjanci otrzymali zgłoszenie o napaści seksualnej na 14-latkę w niedziele wieczorem. Matka dziewczynki poinformowała, że dwaj nieznani mężczyźni molestowali jej córkę, która znajdowała się na przyszkolnym boisku niedaleko jej miejsca zamieszkiwała. Na podstawie zeznań świadków i po sporządzeniu rysopisu policjantom udało się zatrzymać sprawców następnego dnia.

Jak podaje lokalny serwis trojmiasto.pl, nieoficjalnie wiadomo, że są to Algierczycy, którzy szkolą się na Akademii Morskiej w Gdyni. Obu mężczyznom za dopuszczenia się wobec osoby małoletniej poniżej lat 15 innej czynności seksualnej grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd ma dzisiaj zdecydować, czy obcokrajowcy trafią do aresztu.

Koniecznie przeczytaj: Dwóch Algierczyków molestowało w Gdyni 14-latkę! Wstrząsająca relacja matki dziewczynki

Czytaj też: Niemiecka policja pobłażliwa dla imigrantów-przestępców. Obywatele oburzeni [WIDEO]

Szczegółowo o sprawie pisaliśmy tutaj: Dwóch Algierczyków molestowało w Gdyni 14-latkę. Wstrząsająca relacja matki dziewczynki.

Poniżej nagranie z momentem zatrzymania mężczyzn:

Warto przeczytać: Zamieszki podczas festynu w Niemczech. „Agresja była porażająca” [FOTO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: