Szukaj

Młody mężczyzna został skazany za gwałt na… kurze

10-10-2016 16:51

25-latek z Podhala został zatrzymany przez policję, po tym jak dopuścił się gwałtu na kurze. Funkcjonariuszy zawiadomiła jego matka, która przyłapała syna na gorącym uczynku. Kobieta już wcześniej podejrzewała go o uprawianie zoofilii. Mieszkaniec Orawy został skazany przez sąd - ma zapłacić 1 tys. zł grzywny, dostał też 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Podziel się
Komentarze0
Kura domowa na podwórku

Kura nie przeżyła gwałtu. Martwego ptaka znalazła matka Pawła Sz., która odkryła też na spodniach należących do syna ślady kurzych odchodów i piór. Kobieta, która od roku podejrzewała, że 25-latek dopuszcza się podobnych czynów względem drobiu z jej gospodarstwa, tym razem postanowiła zawiadomić policję.

Koniecznie przeczytaj: Gwałt zbiorowy w obozie dla uchodźców. Sprawcy to nastoletni Pakistańczycy

Czytaj też: Imigranci, którzy zgwałcili w Szwecji niepełnosprawną kobietę, zostali wypuszczeni na wolność. Mieszkańcy nie wytrzymali

Sąd skazał Pawła Sz., kwalifikując jego czyn jako „znęcanie się nad zwierzętami” i „zoofilię”. Przedtem biegli orzekli, że mężczyzna jest w pełni poczytalny i nie cierpi na żadne zaburzenie psychiczne. Wydany wyrok to 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i 1 tys. zł grzywny, którą 25-latek ma wpłacić na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Warto przeczytać: Zamach na polskich obywateli na morzu? MON wdraża specjalne procedury po ostrzeżeniu z Moskwy

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: