Szukaj

Mazurek żartuje z wypowiedzi Kosiniak-Kamysza: „Zrobił Pan przykrość wielu polskim kabareciarzom” [WIDEO]

20-06-2017 18:36

Kolejny wywiad w radiu RMF FM okazał się dla przewodniczącego Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysława Kosiniak-Kamysza niełatwą „przeprawą”. Zwłaszcza kiedy prowadzący audycję dziennikarz Robert Mazurek postanowił w ironiczny sposób odnieść się do wczorajszej wypowiedzi polityka.

Podziel się
Komentarze0
Władysław Kosiniak-Kamysz, PSL Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube

Panie Przewodniczący, muszę Panu powiedzieć, że wczoraj zrobił Pan przykrość wielu polskim kabareciarzom, niestety, bo Pan ich zaorał. Takiego żartu jak Pan, to nie powiedział nikt. Cytuję: największym zaszczytem dla polityka jest służenie krajowi, a nie prawa w spółkach Skarbu Państwa. To powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz – zaczął Mazurek, który nie mógł powstrzymać śmiechu.

Pan to mówił serio czy sobie żartował? - ironizował dziennikarz.

Koniecznie przeczytaj: Robert Mazurek wytknął hipokryzję posłowi Nowoczesnej [WIDEO]

Czytaj też: Kompromitacja posła PSL. Dziennikarz nie krył zdumienia [WIDEO]

Mazurek przypomniał obecnemu przewodniczącemu PSL polityków jego ugrupowania, którzy kojarzeni są z nadużyciami w państwowych spółkach.

Pamięta Pan takiego ministra Marka Sawickiego? Musiał się podać do dymisji, po tym jak były taśmy Elewarru i kiedy okazało się, że w zasadzie skrót PSL należy odczytywać jako „posady swoim ludziom” - powiedział Mazurek.

Warto przeczytać: Razem wezwała do bojkotu Cisowianki za działalność prolife prezesa spółki. Internauci zareagowali wprost odwrotnie [FOTO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: