Szukaj

Tomasz Lis chciał pochwalić się na Twitterze swoim sukcesem, ale został bezlitośnie wyśmiany

05-10-2017 17:15
Tomasz Lis Fot. Telewizja Republika / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Redaktor naczelny „Newsweeka” nie ma ostatnio dobrej passy. Po tym jak przegrał proces z posłanką Krystyną Pawłowicz, Tomasz Lis postanowił pochwalić się swoim JEDYNYM sukcesem w ostatnim czasie. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Media rozpisują się na temat przegranego przez Tomasza Lisa procesu z Krystyną Pawłowicz. Sąd uznał, że dziennikarz musi przeprosić posłankę PiS za tekst „Bulterierka prezesa”, który ukazał się w 2016 r. w „Newsweeku”.

Lis, któremu nie wiedzie się w życiu zawodowym, a jego programy w internecie cieszą się wyjątkowo marną oglądalnością, chyba chciał sobie poprawić humor - chwaląc się swoim jedynym sukcesem w ostatnim czasie.

Od 3 miesięcy nie palę. Chwalę się bo to ostatnio mój jedyny sukces, plus chcę mieć świadków, żeby był większy wstyd w razie powrotu - napisał na Twitterze dziennikarz.

Internauci byli jednak bezlitośni.

Koniecznie przeczytaj: Tomaszowi Siemoniakowi puściły nerwy. Padło niewygodne pytanie dotyczące obronności kraju [WIDEO]

Czytaj też: Polska jedzie na mundial w Rosji! Nerwowa końcówka meczu z Czarnogórą [FOTO + WIDEO]

Warto przeczytać: Poseł PiS napisał, co zrobić z muzułmanami modlącymi się na chodniku w Warszawie. Wpis wywołał burzę [WIDEO]

Podziel się