Szukaj

Kinga Rusin się wściekła. Tłumaczy się z wpisu o uchodźcach i atakuje: „Idźcie przeprosić za to do kościoła, pseudo-katolicy”

01-09-2017 13:41

Wczorajszy wpis Kingi Rusin o uchodźcach oraz komentarz do niego dodany z jej konta, który wyglądał jakby gwiazda TVN-u zapomniała się przelogować na fake konto, wywołał falę krytyki pod jej adresem. Teraz celebrytka odpowiada.

Podziel się
Komentarze0
Kinga Rusin Fot. Serecki / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0

Kampania Kingi Rusin na rzecz przyjmowania uchodźców prowadzona jest przez celebrytkę także w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, wczoraj dziennikarka prowadząca programy śniadaniowe w stacji TVN wywołała lawinę komentarzy w mediach swoim wpisem, w którym cytowała list napisany rzekomo przez wspierającą ją fankę. Pod tym postem pojawił jej też komentarz, w którym Rusin chwaliła sama siebie – pisząc z tego samego konta.

Więcej tutaj: Kinga Rusin opublikowała list w obronie uchodźców. Komentując go... pochwaliła sama siebie.

Koniecznie przeczytaj: Kompromitacja Kingi Rusin. Opublikowała list w obronie uchodźców. Komentując go... zapomniała się przelogować

Czytaj też: Reporter TVN spotkał się z ostrą reakcją młodego mężczyzny. „TVN kłamie. Kłamiecie bezczelnie” [WIDEO]

Celebrytka postanowiła się teraz wytłumaczyć. Twierdzi, że po prostu nie zaznaczyła, że treść komentarza była zacytowaną wypowiedzią innej osoby. Na dowód przedstawiła screena.

Kina Rusin nie szczędziła też ostrych słów pod adresem „prawej strony”, których nazwała „kretynami” i „debilami”.

Po głębszym zastanowieniu dziennikarka złagodziła swój post. Nakazała jednak swoim „hejterom” przeprosić:

Żal. Idźcie przeprosić za to do kościoła, pseudo-katolicy! I poczytajcie nauki Jana Pawła II – napisała Rusin.

Niestety Kinga Rusin nie odniosła się do innych wątpliwości internautów. Między innymi, jak to możliwe, że uchodźcy, w tym ciężarna kobieta, z cytowanego przez nią listu szli z Syrii do Niemiec przez 7 dni, gdy normalnie taka trasa zajmuje… 25 dni.

Warto przeczytać: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają grube Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: