Szukaj

Popularna grupa dotycząca śmierci Magdaleny Żuk została usunięta z Facebooka. Powodem niewygodne posty?

08-05-2017 20:44

Bez wątpienia zarówno w polskich mediach, jak i na portalach społecznościowych sprawa tragicznie zmarłej w Egipcie 27-letniej Polki jest jednym z najważniejszych tematów. Tym bardziej zwraca uwagę to, co zaczęło się od niedzieli dziać na bardzo popularnej grupie facebookowej dotyczącej tej sprawy.

Podziel się
Komentarze0
Magdalena Żuk Fot. Magdalena Żuk / Facebook

Do grupy „Sprawa śmierci Magdaleny Żuk” dołączyło aż 47 tys. osób. Internauci składali rodzinie kondolencje, komentowali nowe fakty związane z zagadkową śmiercią Polki, snuli też własne teorie na ten temat.

Jednak w ostatnich dniach zaczęły pojawiać się posty, które niemal natychmiast usuwano. Wiadomości te, w tym screeny były jednoznacznie skierowane przeciwko chłopakowi Magdy, Markusowi W., który w ostatniej chwili nie pojechał z nią do Egiptu (jak sam twierdził, miał nieważny paszport). Kasowano również materiały wysuwające oskarżenia przeciwko Maciejowi R., koledze Markusa W. oraz egipskiemu rezydentowi, który pojawił się na nagraniu w czasie rozmowy Magdy z jej chłopakiem.

Koniecznie przeczytaj: Rutkowski przekazuje najnowsze szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk [WIDEO]

Czytaj też: Krzysztof Rutkowski przedstawia najnowsze ustalenia ws. śmierci Magdy na konferencji [WIDEO]

Takich postów przeciwko tym osobom zaczęło pojawiać się coraz więcej i w końcu, w poniedziałek 8 maja grupa została została zarchiwizowana, a osoby do niej należące kolejno są usuwane.

Ta grupa została zarchiwizowana przez administratora 8 maja 2017 roku. Nie można tworzyć postów, oznaczać polubieniami, komentować ani dodawać nowych członków, ale można nadal wyświetlać wszystkie posty – głosi komunikat.

Grupa dotycząca śmierci Magdaleny Żuk usunięta

Tymczasem na Facebooku pojawiła się już nowa grupa zbierająca osoby zainteresowane wyjaśnieniem tragicznej śmierci Magdy.

Warto przeczytać: Rutkowski zakończył śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk. Twierdzi, że wyjaśnił sprawę [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: