Szukaj

Fronda publikuje groźby muzułmanina. „Czeka was gehenna”

20-03-2017 16:58

Wydawać mogłoby się, że Polska jest wolna od fundamentalizmu islamskiego. Tymczasem redakcja katolickiego serwisu fronda.pl poinformowała, że otrzymała na swoją skrzynkę mailową pogróżki od muzułmanina, niezadowolonego z krytyki islamu na łamach serwisu.

Podziel się
Komentarze0
Chrześcijański rzyż i islamski półksiężyc

Autor wiadomości zarzuca redakcji Frondy, że ta sieje „antymuzułmańską propagandę” i otwarcie pisze, że karą za to będzie „gehenna”. Muzułmanin w swoim liście podkreśla także wyższość islamu nad chrześcijaństwem.

Poniżej fragment maila, opublikowanego przez Frondę.

Czeka was gehenna za tą antymuzułmańską propagandę. Ludzie są głupi i łatwo nimi manipulować, ale Bóg zaprawdę widzi wszystko. Podczas gdy oczerniacie wszystkich religijnych muzułmanów i ich religię, sami jesteście najgorszymi obłudnikami udających przy tym religijnych. Czy modlicie się 5 razy dziennie tak jak muzułmanie? Być może tak, ale zapewne do pieniędzy, a nie do Boga. Czy bylibyście w stanie dla Boga nie jeść przez cały miesiąc od wschodu do zachodu Słońca, tak jak czynią to muzułmanie? Koran to ostatnie objawienie Boga, poprawa wszystkich błędnych interpretacji chrześcijaństwa i kłamiąc o islamie, dajecie świadectwo o was samych.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie wzywają do brania ślubów z Europejkami, ma to przyspieszyć islamizację

Czytaj też: Muzułmanin uczy tolerancji na antyrasistowskiej manifestacji w Warszawie [WIDEO]

Warto przeczytać: Jak muzułmanie reagują na zamach w Londynie? Widzowie arabskiej telewizji są... zachwyceni! [FOTO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: