Szukaj

Andrzej Duda nie dał się sprowokować wygwizdującym go przeciwnikom [WIDEO]

08-06-2017 12:32

Podczas spotkania z mieszkańcami Gliwic Andrzej Duda został przez część przybyłych wygwizdany i wybuczany. Prezydent nie dał się jednak sprowokować i pokazał klasę, kierując słowa powitania zarówno do swoich zwolenników, jak i do przeciwników.

Podziel się
Komentarze0
Andrzej Duda w Gliwicach 2017 Fot. 24gliwice / youtube / screen YouTube

Na Rynku Krakowskim w Gliwicach prezydenta witała spora grupa mieszkańców. Wśród nich nie zabrakło też przeciwników obecnej głowy państwa. Nad głowami tłumu widać było flagi Komitetu Obrony Demokracji.

Ci ostatni swój stosunek do Andrzeja Dudy wyrażali głośnym buczeniem, gwizdami i okrzykami. Prezydent nie dał się jednak wytrącić z równowagi.

Wszyscy zebrani goście! Drodzy mieszkańcy Gliwic i Górnego Śląska! Bardzo dziękuje za liczne przybycie. Zarówno zwolenników, jak i tych, którzy mają w paru kwestiach odmienne niż ja zdanie na temat tego, jak powinny być prowadzone polskiego sprawy – powiedział Andrzej Duda, zwracając się również do osób próbujących zakłócić spotkanie.

Koniecznie przeczytaj: Posłanka Nowoczesnej chciała dogryźć prezydentowi. Andrzej Duda zripostował bardzo szybko [WIDEO + FOTO]

Czytaj też: Andrzej Lepper został zamordowany, bo chciał przekazać Kaczyńskiemu dokumenty ws. Gazpromu?

Tak Andrzej Duda zareagował na gwizdy swoich oponentów:

Swoją postawą prezydent zyskał uznanie ze strony internautów. W sieci pojawiły się przychylne komentarze, ale też porównania zachowania Andrzeja Dudy do jego poprzednika. Internauci przypominają archiwalne nagrania, na których widać, jak Bronisław Komorowski pokrzykuje na swoich przeciwników, zalecając im lewatywę czy nazywając „specjalistą od kur”.

Bronisław Komorowski w 2014 roku sugeruje swoim przeciwnikom… zrobienie lewatywy:

Warto przeczytać: Korwin-Mikke został poproszony o „piątaka”. Odmówił jałmużny, ale wynagrodził uczciwą pracę [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: