Szukaj

Tomasz Lis chciał dopiec Magdalenie Ogórek. Spotkał się z ostrą ripostą

05-11-2016 11:30

Magdalena Ogórek, która została ostatnio współprowadzącą programu na antenie TVP Info „W tyle Wizji”, jeszcze do niedawna utożsamiana była z lewą strony sceny politycznej. Teraz kandydatka SLD na prezydenta w ostatnich wyborach, coraz częściej wypowiada się przychylnie wobec PiS, co nie podoba się m.in. Tomaszowi Lisowi, który jest zdecydowanym przeciwnikiem rządów partii Jarosława Kaczyńskiego.

Podziel się
Komentarze0
Magdalena Ogórek, historyk, marzec 2015 Fot. Stiopa / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0

Naczelny „Newsweeka” postanowił skrytykować na Twitterze ostatnią aktywność polityczną Magdaleny Ogórek oraz to, że przyjęła pracę w programie publicystyczno-satyrycznym „W tyle Wizji” w TVP, w którym często krytykowany jest KOD-u i opozycja.

Tomasz Lis umieścił na Twitterze wpis, który sugerował, że nowa posada Magdaleny Ogórek w Telewizji Publicznej to efekt podlizywania się Prawu i Sprawiedliwości. Bez wątpienia wypowiedzi byłej kandydatki lewicy w ostatnim czasie to pozytywna ocena działalności rządu, Ogórek chwaliła już m.in. prezydenta Andrzeja Dudę (który „ujął ją swoją osobowością”) czy politykę socjalną PiS, w tym program 500+.

Wpis dziennikarza na Twitterze był wyjątkowo uszczypliwy, więc Magdalena Ogórek postanowiła nie pozostawiać go bez odpowiedzi i zaserwowała Tomaszowi Lisowi mocną ripostę, zwracając uwagę, że naczelny „Newsweeka” jest mistrzem w podlizywaniu się władzy.

Komentarze do: Tomasz Lis chciał dopiec Magdalenie Ogórek. Spotkał się z ostrą ripostą