Szukaj

Cejrowski ostro o mordercy Polaka z Ełku: Nie ucywilizował się [WIDEO]

10-01-2017 15:05

Znany podróżnik na antenie Radia Koszalin odniósł się do głośnej sprawy morderstwa popełnionego w sylwestrową noc w Ełku. Wojciech Cejrowski stwierdził m.in., że imigrant z Tunezji, który zabił 21-letniego Polaka, po przyjechaniu do naszego kraju, „nie ucywilizował się”.

Podziel się
Komentarze0
Wojciech Cejrowski, Gdańsk 2011

Odnosząc się do zabójstwa Polaka, Cejrowski oburzał się m.in., że w mediach od razu nie podawano narodowości podejrzanych w sprawie osób.

Muzułmanie w Ełku mordują Polaka. Europa taka zacofana intelektualnie i nie ogarnia sama siebie. W Polsce pisze się, że zatrzymano obcokrajowców, zamiast napisać islamistów z Algierii, Tunezji i Maroka, zamiast napisać Arabów, zamordowali Polaka. Zabili Polaka na terenie Polski – zaznaczył Cejrowski.

Koniecznie przeczytaj: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Czytaj też: Jak lewicowe media komentują wydarzenia w Ełku? Mówią o „terrorze białych polskich katolików” i zastanawiają się, „dlaczego Polacy nie lubią obcych” [WIDEO]

Podróżnik dodał też, że imigranci z kręgu kultury muzułmańskiej, przyjeżdżając do Polski, według niego „nie cywilizują się”.

Ja chcę stygmatyzować, nie przyjechał do Polski i nie powiesił sobie Matki Bożej Częstochowskiej na ścianie, nie ucywilizował się w Polsce w kierunku naszej kultury, tylko przywozi nam kompletnie obcą kulturę, wpycha nam na siłę – przekonywał Cejrowski.

Kim jest ten facet? Jak są arabskie napisy w kebabie, to ja nie wiem, kim jest ten facet. On przyjechał ze swoją kulturą, to jest niebezpieczne, ta kultura się radykalizuje – dodał podróżnik.

Warto przeczytać: Tragedia w Ełku. 21-latek zginął od ciosów nożem. Wśród zatrzymanych są obcokrajowcy

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: