Szukaj

Porażka Nowoczesnej. Lubnauer mówi do pustej sali [WIDEO]

31-10-2016 16:01

W poniedziałek miała miejsce konferencja prasowa Nowoczesnej, która poświęcona została krytyce planowanej przez rząd reformy edukacji. Okazało się, że zdanie tej partii nikogo specjalnie nie interesuje – na konferencję nikt nie przyszedł. Zwróciła na to uwagę posłanka Lubnauer, która nie zauważyła, że mikrofon jest włączony.

Podziel się
Komentarze0
Lubnauer mówi do pustej sali na konferencji Nowoczesnej Fot. Wiadomości TVP / Twitter / screen Twitter

Liczba wpadek zaliczonych przecz członków Nowoczesnej powiększa się w rekordowym tempie. Wczoraj pisaliśmy, o wypowiedzi Ryszarda Petru, który stwierdził, że po 8 latach spędzonych w podstawówce, przez 4 kolejne lata kontynuował naukę w... gimnazjum (więcej tutaj: Ryszard Petru krytykuje reformę edukacji i zalicza kolejną wpadkę!).

Teraz „bohaterką” Nowoczesnej stała się Katarzyna Lubnauer, która z Moniką Rosa prowadziła konferencję związaną z reformą edukacji – nie zważając na to, że nikt nie jest zainteresowany jej wysłuchaniem. Co więcej, przed swoim wystąpieniem, posłanka głośno oznajmiła ten fakt.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru krytykuje reformę edukacji i zalicza kolejną wpadkę!

Czytaj też: Kolejna wpadka posłanki Nowoczesnej czy… chwilowy przypływ szczerości? „Spróbujemy naprawić to, co zepsuliście i na pewno nam się to NIE UDA” [WIDEO]

Lubnauer wchodząc na salę, zauważyła, że… brakuje widowni. W pomieszczeniu, w którym miała odbyć się konferencja, nie było nikogo! Posłanka Nowoczesnej, która nie wiedziała, że mikrofon jest włączony, stwierdziła:

Uwielbiam mówić do pustej sali – powiedziała Lubnauer do stojącej obok Rosy.

Wpadka posłanki, a przy okazji wizerunkowa porażka całej partii, została od razu wychwycona przez TVP i wykorzystana w materiale o Nowoczesnej wyemitowanym w „Wiadomościach”.

Co ciekawe, posłanka nie zraziła się brakiem widowni i postanowiła razem z Rosą zaprezentować stanowisko swojej partii.

Witam Państwa! Nowoczesna będzie bronić polskiej edukacji – zaczęła swoje przemówienie Lubnauer.

Warto przeczytać: Ryszard Petru do Macieja Knapika z TVN: „Dziękuję za pytanie. Tak jak się umówiliśmy” [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: