Szukaj

Posłanka Kukiz’15 wyśmiała Morawieckiego w TVN: „Ma nowe pomysły, zakochuje się w nich, po czym wychodzi i prezentuje slajdy”

27-11-2016 21:59

Na antenie TVN24 w programie „Kawa na ławę” miała miejsce ostra dyskusja związana między innymi z reformą podatków proponowaną przez ministra finansów Mateusza Morawieckiego. Pomysły wicepremiera, wyraźnie socjalne, a do tego zmieniane co chwilę, wyraźnie nie spodobały się posłance ruchu Kukiz’15, Agnieszce Ścigaj.

Podziel się
Komentarze0
Mateusz Morawiecki, PiS, Posiedzenie Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów, 30.09.2016

Mateusz Morawiecki nie wie co robi, budzi się i ma nowe pomysły, zakochuje się w nich, po czym wychodzi i prezentuje slajdy. On ma każdego dnia nowe, sprzeczne pomysły - zauważyła Agnieszka Ścigaj.

Posłance Kukiz’15, oraz innych politykom, którzy byli krytycznie nastawieni do rozwiązań proponowanych przez rząd i ministra finansów, odpowiedzieli zarówno Marek Magierowski z Kancelarii Prezydenta, jak i Joachim Brudziński, którzy stwierdzili, że podniesienie kwoty od podatku czy „Konstytucja dla biznesu” to rozwiązania skierowane do najuboższych.

Koniecznie przeczytaj: Morawiecki krytykuje niskie podatki!

Czytaj też: Niejasne okoliczności śmierci działacza Kukiz’15. „Był mocno skonfliktowany z lokalną policją”. „Nie wierzymy w samobójstwo”

Nie przekonało to sceptycznie nastawionej do propozycji Morawieckiego Ścigaj.

Morawiecki sam Was wrabia. Reformy podatkowe powinny być przemyślane, a nie takie przeskakiwanie z pomysłu na pomysł. Wicepremier Morawiecki nie pomaga najuboższym, a PiS chyba uwierzył, że tak robi – odpowiedziała im posłanka Kukiz’15.

Warto przeczytać: Morawiecki: kwota wolna od podatku nie dla wszystkich

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: